+38 (093) 400-00-46

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 76

alt
alt

ПРО НАШ ЗАКЛАД

Відвідайте наш віртуальний 3d-тур

alt

У самому центрі Києва, на вулиці Січових Стрільців, відкрився заклад з приємним інтер’єром, який вдало поєднує в собі риси провансу і лофту! Маленьких та дорослих гостей порадує оригінальна 3D проекція, яка занурить вас у підводний світ чи в глибини космосу.

 

Fusion спостерігається не тільки в інтер’єрі, але і в кухні закладу: від американських бургерів до ліванського табуле. Берете в руки меню, виконанне на крафтовому папері, робите замовлення, чекаєте відведених 15-30 хвилин, поки страву готують «з-під ножа», і ось тут починається справжнє диво…

 

Страви незмінно подаються з «вау» ефектом! Кожного разу подача – це міні-шоу з димом із тирси вишневого дерева, що перетворює абсолютно класичні страви на авторську подачу! І це далеко не весь список гастрономічних здивувань, які чекають на вас в ресторані «Канарейка»!

 

Фінальним акордом на користь регулярного відвідування ресторану стануть величезні панорамні вікна, які дозволять милуватися життям Києва під ніжний спів справжніх канарок!

 

Рестобар Канарейка в Києві – заклад з приємним інтер’єром в центрі столиці, вдало поєднує в собі риси Провансу і лофт. Fusion спостерігається не тільки в інтер’єрі, але і в кухні ресторану. Від американських бургерів до ліванського табуле.

 

Винос страв незмінно знаменується “вау” ефектом. Кожен раз подача страви – це міні шоу з димом з тирси вишневого дерева, або шкварчать на камені, як на розпеченій сковороді, крильця. Овочі-гриль на сплющеною скляній пляшці, м’ясо на сіні, і це далеко не весь список гастрономічних здивувань, які чекають вас.

alt

WI-FI

alt

КІНОТЕАТР

alt

ШОУ-ПРОГРАМА

alt

ЛІТНЯ ТЕРРАСА

alt

ЗИМОВИЙ САД

alt

КАЛЬЯН

alt

ПРОЕКТОР

alt

КОНФЕРЕНЦ ЗАЛ