+38 (093) 400-00-46

м. Київ, вул. Січових Стрільців, 76

alt
alt
alt

ВІДМІЧАЙ СВЯТА З НАМИ

Три зали для окремих заходів

alt

Простір закладу невелике, але дуже компактне і затишне. В оформленні використано багато натурального дерева. Пол з ефектом зістареної, стіни, а також стелю обшиті деревом світлого відтінку, який гармонійно доповнює цегляна кладка. Столи з масивними дубовими стільницями, люстри у формі пташиних кліток, і зручні меблі в текстильній оббивці нейтральних кольорів вторить ідеї про натуральність, природність і легкості, яка покладена в основу концепції закладу.

 

Kanareyka складається з трьох окремих залів, кожен з яких має свій настрій і особливості. На терасі (розрахованої на 50 гостей), яка в теплу пору року функціонує як відкритий літній майданчик – дуже багато природного освітлення і повітря. Для зручності і комфорту гостей біля кожного столика тут передбачені розетки.

 

Другий і третій зали – більш камерні. Завдяки приглушеного висвітлення, картинам на стінах, і м’яким затишним диванів тут панує відокремлена атмосфера. Ці приміщення стануть ідеальним обрамленням для приватного заходу (розраховані на 10 і 15 гостей кожен).

alt

ТРИ ЗАЛИ

alt

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ

alt

ВИСОКИЙ СЕРВІС

НАШІ ЗАЛИ

Обирай найкращій

ЗАЛ “ТЕРРАСА”

50

усього місць у залі

7

чоловік за 1 столом

alt
ЗАЛ “ЗАТИШОК”

30

усього місць у залі

5

чоловік за 1 столом

alt
ЗАЛ “VIP”

20

усього місць у залі

4

чоловік за 1 столом

alt

ВІДМІЧАЙ СВЯТА РАЗОМ З НАМИ

Ми зробимо свято зі смаком

alt
alt
alt
alt
alt
ШУКАЄТЕ, ДЕ ЗАМОВИТИ ЗАХІД?

Ми приймаємо замовлення на проведення в нашому кафе корпоративів, Днів народження, ювілеїв, весіль. Ми подбаємо про те, щоб ваш захід пройшов незабутньо, на найвищому рівні.

Замовити захід